تجربه و اقدامات شاخص سازمان های مختلف در زمینه کودک و اینترنت

موسسه روابط اجتماعی هوشمند

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

موسسه روابط هوشمند متعلق به یک سازمان غیر انتفاعی در ایالت کالیفرنیا در شهر سیلیکون است که در خصوص ارائه آموزش های لازم به کاربران در مورد فناوری های مرتبط با ایمنی، امنیت و حریم خصوصی فعالیت می کند.

موسسه روابط اجتماعی هوشمند

الف- معرفی موسسه روابط اجتماعی هوشمند :

موسسه روابط هوشمند متعلق به یک سازمان غیر انتفاعی در ایالت کالیفرنیا در شهر سیلیکون است که در خصوص ارائه آموزش های لازم به کاربران در مورد فناوری های مرتبط با ایمنی، امنیت و حریم خصوصی فعالیت می کند. در سایت این موسسه کاربران می توانند راهنمایی مبتنی بر تحقیق ایمنی، کتاب های راهنمای پدر و مادر، مشاوره، اخبار و تفسیر در تمام جنبه های استفاده و سیاست گذاری تکنولوژی را مشاهده و مطالعه نمایند. این موسسه بیشتر بر اساس ارائه نکات و راهنمایی های لازم برای مخاطبان در به کار گرفتن رسانه های اجتماعی، فناوری تلفن همراه و یا اینترنت اشیاء فعالیت نموده و علاوه بر معرفی فواید زیاد تکنولوژی های جدید، برخی از چالش های آن ها را نیز بیان و راهکارهای لازم را جهت بهره گیری بهتر از فناوری ارائه می کند. اساس کار موسسه برای کمک به کاربران در استفاده بهینه از فناوری است در حالی که مدیریت ریسک و استفاده مسئولانه از فناوری را مورد تشویق قرار می دهد. ConnectSafely با شعار صدای پیشرو برای سیاست منطقی و نه "تنبیه اخلاقی" است که کاربران را به برخورد با چالش های مورد نظر توسط فناوری های در حال ظهور فرا می خواند.

موسسه روابط اجتماعی هوشمند
صفحه وب سایت موسسه روابط اجتماعی هوشمند

این سازمان میزبانی یک روز امن تر اینترنت در آمریکا را که یک جشن جهانی است و در سه شنبه دوم فوریه هر ماه برگزار می شود بر عهده دارد و بنیان گذاران آن با راه اندازی کمپین های مختلف، بسیاری از مردم از همه سنین و فرهنگ ها را در استفاده از فناوری و اتصال همیشگی به شبکه جهانی اینترنت و تبدیل جهان به مکانی بهتر برای زندگی را تشویق می کنند.
در وب سایت این موسسه بخش هایی برای اخبار و دیدگاه ها، نکته ها و توصیه ها، راهنمایی هایی برای والدین، منابع مطالعاتی، پادکست هایی درباره اینترنت امن تر و تعریف روز جهانی اینترنت امن تر وجود دارد. همچنین می توان با عضویت در خبرنامه این وب سایت که در شکل زیر مشخص است موارد بالا را در پست الکترونیکی شخصی دریافت نمود.

موسسه روابط اجتماعی هوشمند

ب- خدمات موسسه روابط اجتماعی هوشمند :

خدمات موسسه روابط هوشمند در قالب وب سایت آن ارائه شده و شامل موارد زیر می باشد:
1. ارائه اخبار و دیدگاه ها
2. ارائه نکات و توصیه ها
3. راهنایی هایی برای والدین
4. منابع مطالعاتی
5. پادکست های اینترنت امن تر
6. تعریف روز جهانی اینترنت امن تر
تصویر صفحه ی روز جهانی اینترنت امن تر نیز در شکل زیر نشان داده شده است :

موسسه روابط اجتماعی هوشمند

صفحه روز جهانی اینترنت امن تر

آدرس وب سایت موسسه روابط اجتماعی هوشمند : connectsafely.org

نظرات

 
   
 
Captcha