معرفی به دوستان اشتراک گذاری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:سندهای مطالعه تطبیقی اینترنت و کودک در جهان و ایران منتشر شد.

آذری جهرمی، سند های مطالعه تطبیقی اینترنت و کودک منتشر شد

به گزارش ایرنا، محمد جوادآذری جهرمی روز چهارشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: سند های مذکور سند پشتیبان این برنامه در ایران خواهد بود.
وی در ادامه نوشت: سند ها برای بهره گیری از نظر اندیشمندان منتشر شده و از انعکاس نظر متخصصان در این موضوع استقبال می‌کنیم.
وزیرارتباطات افزود:سند استراتژی ایران در اینترنت اشیا( IOT )آماده شده، در باره داده های بزرگ ( AI و Big Data )در حال نهایی شدن است و برای ادامه مراحل به شورای عالی فضای مجازی ارسال خواهد شد.
سند های پشتیبان در 3 عنوان سند مطالعه های تطبیقی در توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان ، سند مطالعه میدانی در توسعه خدمات فضای مجازی کودک و نوجوان و سند ابزارهای کنترل والدین منتشر شده است.
پیشتر آذری جهرمی گفت: به عنوان حاکمیت باید مروج ابزارهای نظارت والدین بر استفاده فرزندان از فضای مجازی و همچنین ترویج کننده نحوه صحیح استفاده کودکان و نوجوان از این فضا و کمک به تولید محتوا و سرویسهای متناسب با این سنین باشیم. این از نخستین برنامه‌های وزارت ارتباطات در دولت دوازدهم بود که بزودی اعلام خواهد شد.

طرح کودک و اینترنت (کوا)

نظرات

 
   
 
Captcha